Strona Główna  |  Albumy  |  Forum |  Użytkownicy |  Grupy |  FAQ  |  Szukaj |  Facebook
 |  Skrzynka odbiorcza |  Rejestracja |  Zaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Izolacja tarasu / balkonu nad pomieszczeniem ogrzewanym!
Autor Wiadomość
Irbis
Administrator

Wysłany: 2015-04-10, 23:12   Izolacja tarasu / balkonu nad pomieszczeniem ogrzewanym!

Temat omówiony jest krok po kroku w Foto Leksykonie Budowania
Tu zapraszam do zadawania pytań, dyskusji osoby zainteresowane tematem. A może pochwalicie się swoimi rozwiązaniami?!

irbis_taras_ocieplenie_29.JPG
Plik ściągnięto 783 raz(y) 214,16 KB

Podziel się na:      
Mieszko

Ostrzeżeń:
 2/3/6
  Wysłany: 2016-08-26, 11:08   

Cześć, ja uważam, że w tym temacie najlepiej będzie posiłkować się sprawdzonym, specjalistycznymi poradami, które możesz uzyskać od najlepszych. Firma budowlana w tym względzie powinna pomóc Ci na każdym etapie.

Edytowano przez Admina: usunięcie linku do strony!

Podziel się na:      
Irbis
Administrator

Wysłany: 2016-08-26, 11:44   

Pisałem wyżej "... a może pochwalicie się swoimi rozwiązaniami?! " - w odpowiedzi piszesz "firma budowlana (w domyśle - moja?") pomoże Ci na każdym etapie". Bardzo przypomina to zapewnienie w rodzaju "będzie Pani zadowolona", a kończy się jak zwykle w przypadku kontaktu z "niszczycielem marzeń". Konkret kolego, konkret! Wtedy możemy wspólnie ocenić jakość rozwiązania i wiele osób może skorzystać, unikając rozczarowań.

Jeśli polecasz usługi swojej firmy, to nie stracisz chyba klientów zdradzając sposób w jaki realizujecie podobny element. Gdy zaś polecasz firmę zewnętrzną to może warto założyć wątek: "Polecani wykonawcy" w dziale: Giełda wykonawców i materiałów. Myślę, że wtedy na miejscu będzie dodanie zdjęć z realizacji, na podstawie której powziąłeś dobre zdanie o firmie...

Zapraszam do przemyślanych wpisów, bo powyższy nie wnosi nic do tego wątku, a wręcz zakrawa na spam, którego chciałbym na tym forum uniknąć. Razem może nam się uda :-)

Podziel się na:      
Odpowiedz do tematu