Strona Główna  |  Albumy  |  Forum |  Użytkownicy |  Grupy |  FAQ  |  Szukaj |  Facebook
 |  Skrzynka odbiorcza |  Rejestracja |  Zaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Irbis
2014-08-05, 23:29
Jak nauczyć się podstaw tego rzemiosła - kurs strzecharski!?
Autor Wiadomość
Irbis
Administrator


Posty: 351
Skąd: Trzebnica / Kamień Pomorski
Wysłany: 2014-07-20, 20:14   Jak nauczyć się podstaw tego rzemiosła - kurs strzecharski!?

Cytat:
sidor_11 [25.03.2005 13:57:58 ip4.proxy.astra-net.com]
jestem dekarzem bez praktyki w układaniu trzciny chciłbym zająć się tym zawodem

nieznajomy [25.03.2005 12:38:39 pa66.sulmierzyce.sdi.tpnet.pl]
jo jestym z Wisły i chciołbym się nauczyć ty sztuki HEJ!!!!!!!!!


W najbliższym czasie nie przewidujemy organizacji kursu podstawowego dla strzecharzy, ale zależy to raczej od ilości chętnych - minimalna ilość osób na szkoleniu to 15. Proszę o przesłanie na nasz adres e-mail zgłoszenia na kurs (z danymi teleadresowymi), a poinformujemy Państwa o najbliższym możliwym terminie.
 
  Podziel się na:      
Irbis
Administrator


Posty: 351
Skąd: Trzebnica / Kamień Pomorski
Wysłany: 2014-07-22, 00:11   

Cytat:
grzesiek [23.08.2005 6:15:26 aom135.neoplus.adsl.tpnet.pl]
witam jestem dekarzem od 20 lat interesuje mnie trzcina moze jakies szkolenia gdziesie odbywaja a oile jest to mozliwe choc materialy pomocnicze/mozna gdzies pozyskac prosze o pomoc


Bywa, ze organizujemy szkolenia, ale niestety ostatnio brak czasu. Jeśli chodzi o materiały pomocnicze - nasz serwis :-)
_________________
Kancelaria Obsługi Inwestycji Irbis
 
  Podziel się na:      
Irbis
Administrator


Posty: 351
Skąd: Trzebnica / Kamień Pomorski
Wysłany: 2014-07-27, 12:52   

Cytat:
mirek [23.03.2006 22:23:25 nat21.iscnet.pl]
chciałbym się dowiedzieć czy wasza firma zamierza zorganizować szkolenie w zakresie krycia dachów strzechą, pracuję w branży dekarskiej od ponad 10 lat,chciałbym nauczyć się tego rzemiosła


Cytat:
hubek-1972 [24.03.2006 20:37:16 bvo154.internetdsl.tpnet.pl]
Ja w tej samej sprawie co mój przedmówca Mirek. Interesuje mnie kurs strzecharstwa W branży dekarskiej od dziewięciu lat Pozdrawiam



Cytat:
Jacek [26.03.2006 12:25:11 abqp45.neoplus.adsl.tpnet.pl]
Również jestem zainteresowany kursem strzcharstwa i z doświadczenia wiem że w każdym rzemiośle są nowe wyzwania. Pozdrawiam


Niestety nie uda nam się zorganizować kursu w najbliższym czasie - zwykle kursy organizujemy dopiero późną jesienią - w zasadzie od lutego trwa sezon strzecharski i najzwyczajniejszy brak czasu uniemożliwia szkolenie osób spoza firmy.
_________________
Kancelaria Obsługi Inwestycji Irbis
 
  Podziel się na:      
Irbis
Administrator


Posty: 351
Skąd: Trzebnica / Kamień Pomorski
Wysłany: 2014-09-08, 22:21   

Cytat:
Krzysztof [2.08.2006 21:44:55 ewj229.neoplus.adsl.tpnet.pl]
Kryję małe altanki ale chciałbym się zapisać na profesionalny kurs strzecharstwa czy jest to możliwę i kiedy?


Jeśli potrafisz już pokryć altankę, to teraz tylko lata praktyki przy mistrzu i będziesz potrafił zrobić każdy dach. Na kursie przekazujemy podstawy, które rozumiem, kryjąc altanki już posiadłeś. A może wykonujesz dachy z trzciny, a chciałeś poznać technikę układania strzechy? To by zmieniało postać pytania.

Cytat:
Krzysztof [8.08.2006 9:33:31 eub147.neoplus.adsl.tpnet.pl]
Bardzo straszycie tymi latami praktyki z mistrzem itd. Przecież to jest śmieszne...


Z takim podejściem chyba lepiej dla potencjalnych inwestorów jak pozostanie Pan przy altankach, choć tak naprawdę i tego nie jestem pewien.
_________________
Kancelaria Obsługi Inwestycji Irbis
 
  Podziel się na:      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group