Strona Główna  |  Albumy  |  Forum |  Użytkownicy |  Grupy |  FAQ  |  Szukaj |  Facebook
 |  Skrzynka odbiorcza |  Rejestracja |  Zaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Regulamin Forum Drewniana Polska
Autor Wiadomość
Irbis
Administrator


Posty: 351
Skąd: Trzebnica / Kamień Pomorski
  Wysłany: 2012-04-11, 00:10   Regulamin Forum Drewniana Polska

Regulamin Forum Drewniana Polska

§ 1.Postanowienia ogólne

1.Regulamin określa zasady wykonywania i korzystania ze świadczonej drogą elektroniczną usługi, polegającej na udostępnieniu użytkownikom forum internetowego pod adresem http://drewnianapolska.eu

2.Usługa, o której mowa w ust. 1 świadczona jest przez firmę Irbis-Trading z siedzibą w Trzebnicy, ul. ks. Bochenka 33, 55-100 Trzebnica.

3.Usługa polega na umożliwieniu publikowania na forum opinii, komentarzy, pytań, informacji i innych treści, zgodnie z Regulaminem.

4.Usługa świadczona jest na rzecz osób, które rejestrując się wyraziły wolę korzystania z forum zgodnie z jego przeznaczeniem.

5. Korzystanie z pełnych możliwości forum jest możliwe dopiero po zalogowaniu się do własnego konta.

§ 2.Zasady korzystania z forum

1.Uczestnik forum publikuje wyłącznie na własną odpowiedzialność i może oznaczać publikowane przez siebie materiały imieniem i nazwiskiem lub nazwą firmy, której jest właścicielem, a będącej właścicielem praw autorskich. Irbis Trading nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach forum.

2.Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników forum treści sprzecznych z prawem. W szczególności niedozwolone jest:
a.rozpowszechnianie treści naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zagrażających naruszeniem takich dóbr osobistych;
b.wzywanie do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, a także propagowania przemocy;
c.rozpowszechnianie materiałów naruszających prawa autorskie i pokrewne osób trzecich,
d.rozpowszechnianie danych informatycznych zawierających wirusy komputerowe lub innych podobnie działających rozwiązań.

3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie i naruszających zasady Netykiety.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum, w miejscach do tego nie przeznaczonych: przekazów czysto reklamowych, przekazów zawierających linki do prywatnych stron www, oraz treści zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy e-mail.

5. Irbis Trading zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w par. 2 ust. 2,3 i 4 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania użytkowników forum naruszających wyżej wymienione postanowienia.

6. Użytkownicy zobligowani są do publikowania na Forum wyłącznie treści zgodnych z tematyką działu. Prosimy o nie publikowanie, w poszczególnych wątkach dyskusyjnych Forum, treści zupełnie nie związanych z tematem dyskusji.

§ 3.Prawa autorskie

1. Użytkownicy zobligowani są do rozpowszechniania za pośrednictwem Forum wyłącznie treści własnego autorstwa. W przypadku posłużenia się utworami lub wypowiedziami innych osób, użytkownicy zobowiązani są do jednoznacznego wskazania cytatu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Ilekroć w niniejszym regulaminie mowa jest o "utworze", rozumie się przez to każdą zamieszczoną przez użytkownika forum, wypowiedź jego autorstwa, którą można uznać za "utwór" w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

2. W zamian za świadczenie usługi umożliwienia korzystania z forum, użytkownik upoważnia Irbis-Trading do korzystania z utworu bez ograniczeń terytorialnych i ilościowych, na wszelkich znanych polach eksploatacji, w tym do publicznego udostępniania ww. utworu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym, także poprzez udostępnianie go w sieci Internet lub publikacjach drukowanych

§ 4. Ochrona danych osobowych

1. Rejestrując się na Forum Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Irbis-Trading jego danych osobowych w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonywania usługi, polegającej na umożliwieniu użytkowania forum internetowego. Zgoda użytkownika obejmuje także uzasadnione działania firmy Irbis-Trading polegające na promocji forum oraz treści związanych z portalem "Drewniana Polska"

2. Irbis-Trading nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników forum innym osobom lub instytucjom chyba, że dzieje się to na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też który narusza postanowienia regulaminu w sposób generujący wnioski prawne innych podmiotów lub na żądanie uprawnionych organów państwa.

§ 5.Postanowienia końcowe

1. Irbis-Trading dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania forum.

2. Irbis-Trading może czasowo zawiesić działalność forum bez podawania przyczyn, co nie będzie powodowało powstania roszczeń użytkowników wobec Irbis-Trading

3. Korzystanie z forum jest równoznaczne z akceptacją i przestrzeganiem postanowień niniejszego Regulaminu.

4. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. Irbis-Trading zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w każdym czasie, jego zmiany. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące z momentem ich opublikowania na forum.
 
  Podziel się na:      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group