To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Drewniana Polska
Miejsce spotkań pasjonatów domu z duszą!

Przepisy i standardy - Oszuści i pseudo strzecharze tworzą nowe standardy!

Irbis - 2014-07-30, 00:43
Temat postu: Oszuści i pseudo strzecharze tworzą nowe standardy!
Cytat:
maciek [13.07.2006 8:13:25 82-169-111-45-static-kpn.dsl.ip.tiscali.nl]
Jakoś nie przemawia do mnie ta wiedza o trzcinie grupy Irbis i Pana Sikorskiego. Jakieś to wszystko zbyt sztuczne, a trzcina przecież to sama natura. Chyba nigdy Pan ani metra kwadratowego trzciny nie położył!!!!!!!


Szanowny Panie Maćku ... nie zwykłem dyskutować w takich przypadkach, ale usunięcie z forum poniższej wypowiedzi byłoby zbyt proste. Nie wiem czy reprezentuje Pan naszą konkurencję (troszkę jednak w Europie się rozbijamy ;-), czy "strzecharzy" po tygodniowym kursie podawania snopków w Holandii, czy zawiedzionych "użytkowników" moich zdjęć z realizacji, prezentowanych po przeróbkach graficznych we własnych serwisach, czy może producenta "środka do impregnacji strzechy" spłukiwanego przy pierwszym deszczu.

Ale załóżmy na chwilę Pana dobrą wolę - rozumiem z Pana "błyskotliwej" wypowiedzi, że wiedzę o strzecharstwie ma Pan co najmniej taką, która pozwala zarzucić mi prezentowanie informacji nieprawdziwych? To może proszę napisać konkretnie któreż to informacje, przeze mnie podawane są nieprawdziwe! Jeśli zaś Pan właściwej wiedzy nie posiada to prowokacja naprawdę niskich lotów. Jak się Pan dobrze w serwisie rozejrzy zobaczy Pan mistrza przy pracy, ale głównie przy wykonywaniu elementów wymagających właśnie mistrzostwa.

Zarzuca Pan, mi imiennie, sztuczność (więc rozumiem nieprawdziwość) serwisu... który w 90% składa się ze zdjęć prezentujących to co robię i o czym piszę. Muszę się przyznać, że fotografię uznaję za najlepszy sposób dokumentacji i rozumiem "ból" pseudo strzecharzy - kopie moich tekstów można znaleźć na bardzo wielu stronach pseudo strzecharzy i to bez zmiany choćby przecinka, a w reklamie zaradnych "biznesmenów" dziesiątki tysięcy kładzionych rocznie metrów strzechy... Czy to aby nie strona firmy którą Pan reprezentuje? :wpale:

Ze zdjęciami poradziłem sobie i od jakiegoś czasu starannie je zabezpieczam przed nieuprawnionym użyciem, choć pomysłowość firm/osób które chciałyby podeprzeć swoje "tradycje i doświadczenie strzecharskie" zdjęciami z moich realizacji nie zna granic. Pozwolę sobie wstawić na forum zdjęcia: jedno w oryginale i drugie, które wraz z kilkudziesięcioma innymi zdjęciami moich realizacji, zamieściła w swoim serwisie pewna operatywna firma z okolic Kołobrzegu, naciągająca klientów w Europie:Na koniec uwaga techniczna - wpisy, które będą, bez jakiejkolwiek podstawy merytorycznej, naruszały dobre imię mojej firmy będą po prostu usuwane... chyba, że znajdę tyle czasu aby sprawdzić czy nie mogą być podstawą do dochodzenia roszczeń na drodze prawnej! W podobny sposób będziemy się rozprawiać z osobami, które bez naszej zgody, wykorzystywały będą do celów komercyjnych materiały co do których posiadamy wyłączne prawa autorskie.

Anonymous - 2016-12-29, 14:53

Zgadzam się w 100%, dobrze że pilnuje tu Pan porządku. Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group